Nákup dárkového voucheru

Služby portálu MojeDopravní.info je nyní možné darovat prostřednictvím dárkového voucheru. Na voucheru je uveden kód, po jehož aktivaci se zakoupené služby okamžitě zprovozní.
Aktivaci lze provést přímo v aplikaci pro OS Android (od verze 2.4) nebo po přihlášení uživatele na www.MojeDopravni.info v sekci Moje služby -> Nastavení sužeb.
Voucher je nutné aktivovat do třech 3 měsíců od data zakoupení.

Informace k nákupu voucheru
Vyberte jednu z níže uvedených možností pro nákup voucheru. Následně budete přesměrováni na zabezpečené stránky vybrané platební metody.
V případě mPlatby Vám bude účtován ze strany T-Mobile poplatek za vyžití služby mPlatba. Výše poplatku je 3,-Kč bez ohledu na výši transakce.
Při platbě platební kartou a prostřednictvím mobilního telefonu je nákup voucheru proveden on-line. U bankovního převodu Vám budou zakoupené vouchery zaslány po připsání hrazené částky na náš účet.

Vánoce jsou za dveřmi

Udělejte radost svým přátelům a blízkým a darujte jim k Vánocům voucher na využívání služeb portálu MojeDopravní.info.

Originální dárek

Po aktivaci voucheru jsou k dispozici všechny služby nabízené naším portálem včetně aplikace pro OS Android (ke stažení na Google Play).


Počet uživatelů: 4089

Dnes odesláno 0 DI na email/SMS
Uživatelé Android MDI využívají 324 DI

Výběr voucheru a adresa pro doručení

Vyberte jednu nebo více služeb, pro které si přejete zakoupit dárkový voucher. Služby vyberete zaškrtnutím políčka a uvedením požadovaného počtu voucherů.
Aktuálně můžete zakoupit vouchery pro následující službyKs   


Zadejte e-mailovou adresu, na kterou chcete vouchery zaslatPokračujte výběrem platební metody >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Výběr platební metody

Vyberte preferovanou platební metodu. V případě on-line plateb (platební karty, mPlatba), budete přesměrování na zabezpečené stránky platební brány.

Platbu můžete provést některou z uvedených možností


Při platbě bankovním převodem Vám budou vygenerovány parametry pro realizaci platby.